Namlouvání pro starší a pokročilé, rovněž setkávání nezadaných přátel...
BlueBoard.cz
SILVESTR 2010 - obrázek

SILVESTR 2010 - obrázek

Letos oslavíme Silvestr v historickém objektu-Althánském paláci. Althánský palác nechal postavit bavorský rod Althánů roku 1607 jako šlechtické městské sídlo, kde přespal i císař Karel VI. Během doby byl užíván jako Okresní hejtmanství, Okresní národní výbor, ředitelství Okresního podniku služeb. Až roku 2001 se ocitl v soukromém vlastnictví, rekonstruován do současné podoby.
Počet přihlášených nezadaných se zastavil na čísle 27 (muži-12, ženy 15), z toho 5 úplně nových lidí. Momentálně pro nás hledají vhodný salonek. Lístky jsem již zakoupil. Budu je vydávat přímo u vchodu v Althánském paláci na Silvestra mezi 19.30-20.00 .Společenský oblek se nevyžaduje. Stačí slušné oblečení vhodné k takové oslavě. Přeji všem v novém prostředí dobrou náladu a třeba na nový rok novou lásku.    Michal
Mikuláš 4.12.2010 - obrázek

Mikuláš 4.12.2010 - obrázek

Tradiční mikulášské oslavy nezadaných přátel, spojené s tancem, budou v sobotu !!!! (pátek byl již obsazen), dne 4.12. v M-Centru. Program oslav bude obdobný jako vloni. Vzhledem k nynějšímu nedostatku chlapů jsou oslavy pro muže povinné. Jindra
Kino 24.6.2010 - obrázek

Kino 24.6.2010 - obrázek

Ve čtvrtek 24.6.2010 v 20:00 hod plánujeme shlédnutí historicky prvního 3D filmu STREET DANCE.
Proběhne pouze malá inovace....vždy po skončení promítání jdeme k nějakému lahodnému moku prodebatovat kulturní zážitky.....tentokrát budeme debatovat o očekávání dojmů, takže v 19:00 hod sraz v kavárně Žlutá ponorka.
Těšíme se!!!  Slávka + Irena
 
Pár slov o pálení čarodějnic - obrázek

Pár slov o pálení čarodějnic - obrázek

Přátelé a kamarádi,
jak se říká, rok se sešel s rokem, a zase přišla na řadu další připravovaná akce a to "pálení čarodějnic". Je pro nás všechny potěšující, že se nás rok od roku schází víc a víc, a hlavně že jsme mohli přivítat jak zcela nové členy, tak i ty, s kterými jsme se už dlouho neviděli. Nejdřív však musíme poděkovat Michalovi, že má s námi trpělivost a opět pro nás perfektně připravil posezení, a to včetně zastřešení plachtou pro případný déšť. Naštěstí to letos vůbec nebylo potřeba, zřejmě svoji úlohu sehrála jedna přítomná opravdová čarodějnice, která každého, kdo přišel, osobně přivítala a svým košťátkem a leteckými výkony rozháněla nad námi mraky až do ranních hodin, než jsme se rozcházeli domů. Taky zpestřovala zábavu svým skřehotavým hláskem a maskou. Každý tradičně přinesl, co mohl, a tak se hned na začátku mohla uskutečnit ochutnávka přinesených vín. Jindra přinesl i své nové produkty, takže byly zastoupeny snad všechny možné značky a chutě. Děvčata se tradičně postarala o sladké pochoutky, chlebíčky, masíčko, špekáčky, dokonce jsme měli i čerstvě chycenou rybu! Takže se dá říct, že si každý z nás opravdu přišel na své. Taky musím vyzvednout Idušku, která si dala tu práci, a vytvořila nádhernou čarodějnici na koštěti a my jsme jí mohli podle tradice o půlnoci upálit na hranici. Škoda jen, že se někteří pánové nezúčastnili i toho, že je po půlnoci první máj, a to znamená, že by každá dívka měla být políbená pod rozkvetlou třešní, aby neuschla. Tento rok to stromeček vydržel a opadával až během soboty. Takže, kdo se tento rok nezúčastnil, může jen litovat a těšit se na další připravované akce. Škoda, že se vždycky najde i něco, co takovou akci posmutní, ale asi jsou mezi námi i takoví, kteří přicházejí a mají i jiné myšlenky než se jen bavit a svědomí je netrápí. Každopádně se akce povedla a snad se budeme tak dobře bavit i nadále. Díky všem, co se přišli na tuto akci pobavit a bylo jim s námi dobře.
Pepa
Zahradní párty u Honzy 29.8.2008 - obrázek

Zahradní párty u Honzy 29.8.2008 - obrázek

Na závěr prázdnin nás čeká akce , kterou pro nás zorganizoval Honza. Bude to pomyslná tečka za vydařeným létem, které nám nabídlo několik společných zážitků.
Na pořadu večera je neustálá konverzace, nejlépe veselého charakteru (ale my to beztak jinak neumíme), tanec,  pojídání dobrotek a popíjení dobrého moku.
Čímž naznačuji, že ženy opět připraví něco na zub, muži zajistí dostatek vinného moku a navíc to všechno pro přehlednost napíší do Návštěvní knihy. (Honza tak bude informován o počtu.) Nezapomeňte zapsat i ty, kteří se na internet nedostanou, ale na mejdan ano. Musím upozornit, že tentokrát nás rozmary letního počasí nepřekvapí, protože je k dispozici obytná zóna, kam se v pozdních hodinách přesuneme (Honza prý uvaří gulášek)
Zároveň zvu všechny ty, kteří zatím jen o našich akcích četli, leč mezi nás nepřišli. Není těžké se s námi spojit, mailová adresa i mobil je uvedený na této stránce v pravém panelu. Navíc mám v rezervě další mailovou adresu:   Bem.3@seznam.cz
Mejdan se bude konat  v Oblekovicích č. 20. Od hospody Mexiko směrem na Hatě asi 2OOm(na levé straně).                                                                  
Městská doprava č.6.jede z Přímětic-sídliště 19:26.h , vystoupíme: Oblekovice,Obchod U Jana (točna)20:02h.
Radka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one